İlgi Çekici Cafe Dekorasyon ve Tasarımı ile Müşterilerinizi Mutlu Edin!

1 3

Mimari alanda cafe dekorasyon ve cafe tasarımı en çok işlemlerini gerçekleştirdiğim alanlar arasında yer alıyor. Kafeler günümüzde kimi insanların soluklandığı kimi insanların unutulmaz anlarını yaşadığı işletmelerdir. Müşteri penceresinden bakıldığında farklı yorumlar ortaya çıksa da işletmecinin odaklanması gereken tek nokta bulunuyor: İyi bir cafe dekorasyon ile mutlu müşteriler!

Cafe Dekorasyon için İzleyebileceğiniz Adımlar Bulunuyor

Dekorasyon daha önce başvurmamış kişiler için zor bir adım olabiliyor. Halbuki tasarım ve dekorasyon için yardım alacağınız iç mimarlık alanları bulunmaktadır. Firma olarak değil, kişisel yürüttüğüm hizmetlerim de cafe dekorasyon ve tasarımı konusunda hizmet veriyorum. Tasarımlarımı ortaya koyarak sizlerin daha kolay ve aynı zamanda kullanışlı, modern alanlara sahip olmasını sağlıyorum. Gelin birlikte dekorasyon esnasında izlemeniz gereken adımlara göz atalım.

1-      Cafe Fikirleri İnceleyin

Cafe Duvar Dekorasyon

Kafe, geçmişten günümüze uzun yıllar var olan işletmelerdir. Bu işletmelerin temel amacı insana hizmet etmek ve bu yolda para kazanmak olsa da konseptler farklılık gösterir. Modern kafeler, otantik kafeler, butik kafeler ve sayılabilecek daha birçok tür bulunuyor. Öncelikle ne tarz bir kafeye sahip olmak istiyorsunuz bunu belirleyin. Belirlerken sosyal medya ve internetten yararlanabilirsiniz.

2-      Cafe Dekorasyon Pinterest Birincil Yardımcınız Olabilir!

Cafe Dekorasyon Fiyatları

Pinterest tasarım dekorasyon yaptırmak isteyenlerin başvurabileceği temel siteler arasındadır. Burada cafe dekorasyon şeklinde araştırma yaparak milyonlarca dekorasyon türüne göz atabilirsiniz. Uygulama aşamasına gelmeden önce farklı fikirler görmek ufkunuzu geliştirecektir. Birebir aynı tasarımları benden talep edebileceğiniz gibi aynı zamanda değişiklikleri de beraber yapabiliriz.

3-      Cafe Dizayn Dekorasyon Tasarımınızı 3D Görselleştirin

Küçük Kafe Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon aşamasında belki de en önem verdiğim ve müşterilerim üzerinde en çok etkiye sahip olan aşama olarak bulunuyor. Üç boyutlu görselleştirilmeyen her tasarım biraz eksik kalacaktır. Hayal dünyasında ve iki boyutlu tasarımda oluşturulan her bir detay gerçeğe çevrildiğinde istenen sonucu vermeyebilir. Bu tarz sürpriz olaylarla karşılaşmamak adına üç boyutlu görselleştirmeler daha net sonuç almanızı sağlayacaktır.

Cafe Duvar Dekorasyon ve Cafe Dekorasyon Aksesuarları Seçerken Dikkat!

Duvar dekorasyonları müşterilerin alana geldiği anda ilk fark ettiği, aksesuarlar ise sonradan dikkatini verdiği adımlardır. İlk görüş bir müşterinin işletme hakkında fikir sahibi olması için büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden cafe dekorasyon ve tasarımı esnasında otantik bir görünümden ziyade modern görünüm talep ediyorsanız çarpıcı renklere yönelmeniz gerekecektir.

Cafe Dekorasyon Pinterest

Çarpıcı renk dekorasyonları nasıl oluşturulabilir? Günümüzde rengarenk ve karışık kafe düzenlerinden sıkıldıysanız yer ve cafe duvar dekorasyon malzemelerini bembeyaz seçebilirsiniz. Ortaya gelecek servisleri, minik aksesuarları canlı bir kırmızı renk seçerek mükemmel bir dikkati üzerinizde toplayabilirsiniz. İstanbul Kadıköy semtinde tam da bu konsepte uygun bembeyaz döşenmiş ve sırf bu yüzden tercih edilen kafe örnekleri bulunuyor.

Küçük Kafe Dekorasyon Fikirleri Tüyoları

İç mimarlık hizmetim esnasında cafe dekorasyon yaptırmak isteyen ancak alandan şikayetçi olan sayısız müşteri ile çalışma fırsatı buldum. Alanın küçük olması başta bir problem olarak gözükse de eğer doğru yönetebilirseniz mükemmel bir fırsata dönüşebilir. Hem de müşterilerinizin sayısını azaltmak zorunda kalmadan hareket edebilirsiniz.

Cafe Fikirleri

Kafe ismi vermek doğru olmaz fakat özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde konsept kafelere mutlaka denk gelmişsinizdir. İçeri girmeden daha görüntüsü size sımsıcak o eski günleri hatırlatıyor. Eski Yeşilçam oyuncularından, çocukluğumuzun vazgeçilmez oyuncaklarına denk geliyorsunuz. İşte size tüyo: Geçmişin ve samimiyetin sıcaklığını bu küçük kafelerde verebilirsiniz! Ortamın samimiyetini elde ettikten sonra kimse size alanın dar olmasından şikayet etmeyecektir. Örnekleri de mevcuttur.

Cafe Dekorasyon Fiyatları Ne Kadar?

Cafe Dekorasyon Firmaları

Dekorasyon ve tasarım alanı engin bir derya deniz. Hiç kimse size bu konuda net bir fiyatlandırma belirtemez, belirtmemelidir. Kişisel olarak belirtmeme sebebim tasarım konusunda benden alacağınız hizmet uygun fiyatlı olsa da sonrasında aksesuar ve malzeme seçimi esnasında karşılaşacağınız fiyatlar konusunda net bir bilgi verebilmem mümkün değildir. Bu yüzden her kafeden kafeye, müşteriden müşteriye değişiklik gösteren bir olgudur.

Cafe Dekorasyon Firmaları Yerine Bireysel Çalışmalarımı Tercih Edebilirsiniz

cafe dekorasyon

Firmayla çalışmak ile bireysel mimari göreselleştirme hizmeti veren kişi arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Firmanın kurumsal bir kimliğinin var olduğunu düşünerek önünüze gelen bir firma ile çalışırsanız sonucunda mutsuz olabilirsiniz. Firma içerisinde de mimari görselleştirme uzmanları bu işi yaptığından bireysel olarak verdiğim hizmetleri temin edebilirsiniz. Hız, çabuk reaksiyon verme ve gününde cafe dekorasyon ve tasarımını teslimat yaptığım konusunda sizlere teminat verebilirim.

İç mekan tasarımı hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bu linke göz atabilirsiniz.

Ayrıca Sosyal medya hesaplarım üzerinden beni takip etmek isterseniz. FacebookTwitterInstagramYoutube

KATEGORİLER:

YORUMLAR

Sadece fikrinizi söyleyin.

 • Melis Akyazı göçen

  3 hafta önce

  Bir kafeye girerken önce içerisi dikkatmzi çekiyor şıklık güzellik olarak bence cafe açacaklar dekorasyon yaparken sizin sayfanıza göz atmalılar verdğniz en küçük detay bile çok şıklık katıyor

  Cevapla
 • Veysi

  3 hafta önce

  İşyeri olarak kafe restoran, lokanta gibi yerlerin iç dekorasyonlarının güzel bir şekilde dizayn edilmesi müşterinin ilgisini çeker bu nedenle yapily dekorasyonlar her türlü işyeri için müşteri demektir.Bu yazdığınız makaleler oldukça olumlu ve güzel

  Cevapla
 • Muhammed ülger

  3 hafta önce

  İnsanlar bir cafe’ye girdiğinde içlerini açan, şık, insanı çok boğmayan, böyle onlara nostalji havası veren yerleri daha çok tercih ediyor bence. Bu sayfada yaratıcı fikirlerle bu gayet sağlanabilir. Tavsiyeleri güzel olan bir sayfa…

  Cevapla
  • Merve

   3 hafta önce

   Kafe açmak için gayet yeterli bir bilgi herhangi bir işletmeci veya kafe açma gibi bir düşüncesi olan insanın yeterli bir bilgi yazı dizisi için teşekkür ederim

   Cevapla
 • Belgin

  3 hafta önce

  Günün yorgunluğunu atacağımız cafeler içeri girdiğimiz an bizi etkisi altına almalıdır. Cafelerde dekorasyon insanların sürekliliğini sağlar fikrimce. 3 D tasarımlarla pişmanlık yaşamadan dekorasyonları hakkında fikir sahibi olabilirler. Tüm cafe sahipleri yazınıza göz atmalıdır. Tabi vizimde var bihayalimiz🌷

  Cevapla
 • Eylül Erdem

  3 hafta önce

  Cafe açmak isteyenler için güzel bilgiler olmuş. Bir müşteri olarak herkes gibi bende gittiğim Cafenin atmosferinin ne kadar iç açıcı ferah olduğuna ne kadar rahat ettiğime bakan biriyim . Güzel bilgiler olmuş.

  Cevapla
 • senay

  3 hafta önce

  Günümüz mimarisinde 3 D tasarımlar yapan geçmiş ve gelecek den ilham alınarak yapılan dekorasyonlar mimarlarımızın güzel hayal güçleri ile birleştiğinde ortaya muhteşem eserler çıkartıyor.

  Cevapla
 • Emrah

  3 hafta önce

  Cafe açmak isteyenler için bilgilendirici bililer vermişsiniz.İç.mekan tasarımlarınız görselleriniz çok güzel.3 boyutlu 3 d tasarımlar da var ilgili keyifli bi yazı olmuş.

  Cevapla
 • yuzarsif78

  3 hafta önce

  Cafe açmak her çoğu insanın hayal ettiği bir meslek ve hatta bir yaşam tarzıdır. Bu yüzden aslında ben de cafe açmak isterim. Ama maliyeti baya çok olduğu için açmak o kadarda kolay olmuyor. Anlattıklarınız böyle yerler için önemli detaylar ve de işe yarar olduğu kaçınılmaz.

  Cevapla
 • Ahmet kaya

  3 hafta önce

  Bana çok faydalı bir anlatım oldu gerçekten kimin ilgi çekici bir cafe vs yerler istiyorsa burayı anlayarak okuması lazım çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • Esesil

  3 hafta önce

  Kitap kafe açma hayali olan biri olarak fikirlerime destekleyici buldum. Çok farklı bir hayale sahip olmamakla birlikte açtıktan sonra dikkat edebileceğim bir takim bilgileri not ettim. Teşekkürler

  Cevapla
SENİN YORUMUN

Arşivler