Cafe tasarımı yaparken elinizde bulunan mimari proje üzerinden çalışmalar yapmaktayım. Tasarım esnasında kullanmakta olduğum yazılımlar ileri teknoloji yazılımlardır. Bu alanda uzun yıllardır tasarımlar ve geliştirmeler yapmaktayım. Dolayısıyla profesyonel bir hizmet almak için benimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Cafe işletmeleri genel itibariyle müşteri odaklı mekanlar olduğundan, çizimleri yaparken buna yönelik çalışmalar yürütmekteyim.

Cafe tasarımı için klasik veya modern tarzda tasarım örneklerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz hayallerinizdeki tasarımı, dilerseniz de daha önce denenmiş tasarımları yapabilirim. Talep ve görüşleriniz doğrultusunda titizlikle çalışacağım her detayın, kusursuz ve profesyonel olacağından emin olabilirsiniz. Gerek müşteri gerekse çalışan açısından ferah, huzurlu ve keyifli bir atmosfer yaratabilirim. Bu sayede işletmenizin kâr oranının da artacağının garantisini vermekteyim.

Cafe tasarımı konusunda aklınızda herhangi bir şüphe oluşmaması için özel olarak 3D görselleştirme yapmaktayım. Mimari görselleştirmeler sayesinde tasarım uygulamaya geçilmeden ön izleme şeklinde görebilir, farklı değişikliklere gidebilirsiniz. Bazı durumlarda zihninizde canlanan tasarım uygulamada isteklerinizi karşılamayabilir. Böyle durumlarda render hizmetinden yararlanmanız faydanıza olacaktır. Kaliteli işler ortaya çıkabilmesi adına profesyonel destek alabilirsiniz.

Cafe Tasarımı

Cafe Tasarımı Nasıl Olmalı?

Cafe tasarımı nasıl olmalı konusunda bir fikir sahibi değilseniz, sizler için sıfırdan tasarım yapabilmekteyim. Hayal gücü ve kişisel zevkleri bir arada bulundurarak harmanladığım farklı tasarım fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Dekorasyon, malzeme yapısı, zemin tavan duvar uyumu gibi detayların her biri üzerinde titizlikle çalışmaktayım. Asıl amacın bütünselliği yakalayarak, estetik ve kullanışlı işler ortaya koyulması olduğunu belirtmek isterim.

Cafe tasarımı nasıl olmalı sorusuna basit bir şekilde yanıt verecek olursam, kullanışlı, işlevsel, müşteri odaklı ve karakteristik olmalı diyebilirim. Kullanışlılık ve işlevsellik adına, hareket kabiliyetini kısıtlamayan, geniş ve ferah alanlar tasarlamaktayım. Müşteri odaklı, müşterinin memnun olabileceği ölçütlerde estetik ve rahat oturma alanı tasarlamaktayım. Ayrıca ruhsal açıdan içinizi açan, huzurlu bir atmosfer yaratmaya çalışmaktayım. Daimi müşteriler kazanabilmeniz için oldukça özen göstermekteyim.

Cafe tasarımı nasıl olmalı şeklindeki düşünceleriniz için bana ulaşabilir, vermiş olduğum hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Cafenizin karakteristik bir yapısı olması gerektiğini unutmamalısınız. Bu nedenle kişisel zevkleriniz ile kreatif tasarımları birleştirerek, özgün tasarımlar yaratılmalıdır. Özgün tema istemiyorsanız, mevcut klasik tasarım örnekleri üzerinden tasarımlar da yapmaktayım. Ayrıca değişiklik talepleri oluşturabilir, beğenmediğiniz kısımları baştan tasarlatabilirsiniz.

Cafe Tasarım Planı

Cafe tasarım planı, cafenin metrekare ölçüsüne ve kullanılacak mobilyaların ebatlarına göre çizilmektedir. Sizin için bilgisayar ortamında yaptığım 3D çizimler ile kaliteli tasarımlar oluşturabilirim. Planlar büyük bir özveriyle hazırlanarak her bir detay titizlikle hesaplanır. Cafe lolasyonu göz önünde bulundurularak birtakım çevre koşulları analiz edilir. Bu cafeniz hakkında ilk izlenimi oluşturan dış cephesiyle ilgilidir. Daha sonra iç mekanın planı oluşturulur. Bu hususta müşteri odaklı çalışmalar yürütülmeye özen gösterilir.

Cafe tasarım planı konusunda aklınıza takılan her türlü soru için benimle iletişime geçebilirsiniz. Planın çizimi modern ve fonksiyonel detaylar dikkate alınarak yapılmaktadır. Modern çözümler ve geliştirmeler yapılarak hazırlanan planları hayata geçirilmeden önce 3D animasyonları ile görebilirsiniz. Animasyon sayesinde planın bitmiş hali üzerinde değişiklikler yapabilirisiniz. Böylece geri dönüşü mümkün olmayan hatalara fırsat verilmemiş olacaktır.

Cafe tasarım planı için olmazsa olmaz kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar uygulamaya geçirildiğinde oldukça etkili ve kusursuz işleyiş ortaya çıkmaktadır. En önemli kural cafenin müşteride ilk fikirlerini oluşturacağı dış görüntüdür. Sonuç olarak pek çok insan zaman geçirmek isteyeceği mekanın dış görüntüsüne bakarak tercih etmektedir. Bir diğer kural ise açık alanda oturma alanı olmasıdır. Genel olarak açık alanda oturmak ruhsal anlamda çok daha rahatlatıcı ve müşteri beklentisidir.

Müşteri beklentisini karşılayabilmek adına açık alanda şık ve ferah bir oturma alanı yaratılmalıdır. İşletme sahibinin belirleyeceği hedef kitleyi çekmek için yapılacak birden fazla fikir vardır. Bu fikirlerin ilham verici ve yaratıcı olması son derece önemlidir. Hedef kitle için cazip bir hale gelen cafe, tasarım anlamında görevini tamamlamış demektir. Ek olarak, cafe tasarım planı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Cafe Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cafe tasarımında dikkat edilmesi gerekenler oldukça fazladır. Cafe gibi alanlar için her detay fazlasıyla önemsenmelidir. Sonuç olarak bu detaylar bütünsel açıdan birbiriyle uyum içinde olmalı ve beklentiyi karşılamalıdır. Zemin taban ilişkisi, duvar ve pencere ilişkisi doğru ayarlanmalı ve bu alanlar birbirleriyle bağlantılı olabilmelidir. Bunun sebebi uyum içinde olmayan her detay kendi başına güzel olsa da psikolojik açıdan göz yorabilmektedir.

Cafe tasarımında dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli olan faktörler şunlardır:

  • Cafe iç mekanının tasarımının göz yormayan, şık ancak birbiriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanması
  • Cafe dış mekanının cazip kılınabilmesi adına yaratıcı tabela tasarımının olması
  • Cafe dış mekanının belirlenen hedef kitleye hitap etmesi
  • Cafe iç mekanında kullanılan mobilyaların konforlu ve kullanışlı olması
  • Cafe menülerinin müşteri memnuniyeti açısından, gerçekliği yansıtacak şekilde tasarlanması
  • Çalışanların rahatlıkla hareket edebileceği, çalışma durumlarının kısıtlanmadığı geniş alanlar oluşturulması
  • Oturma planının mutfak alanına mesafesi konusunda dikkatli olunması
  • Çevre koşullarıyla uyumlu cephe malzemesi kullanımı, cafe tasarımında dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır.

Cafe Tasarımı Yapan Firmalar

Cafe tasarımı yapan firmalar seçilirken son derece dikkatli düşünülmelidir. Firmanın görüş ve taleplerinize ne denli karşılık vereceği, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağı dikkate alınmalıdır. İşletmenizin kişisel zevklerinizi barındırması ve müşteriye her anlamda hitap edebilmesi çok önemlidir. Bu da doğru tasarımla mümkün olmaktadır. Dekorasyondan, dış cephe tasarımına, kullanılan malzemelerin yapısından uyumuna her bir detayın etraflıca planlanması gerekmektedir.

Cafe tasarımı yapan firmalar seçilirken, projenin hayata geçirilmeden önceki halinin 3 boyutlu olarak sunumunun yapılması artı bir avantajdır. Bu alanda uzun yıllardır yapmakta olduğum render çalışmalarının beklentilerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz. Cafe tasarımı yapan firmalar kendi yaratıcılıklarını da ortaya koyarak talepleriniz doğrultusunda hareket etmelidir. Bu sayede istediğiniz proje kusursuz bir şekilde tamamlanmış olacak, işletmenizin kâr oranında artış görülecektir.

Cafe İç Mekan Tasarımı

Cafe iç mekan tasarımı yapılırken belli başlı temel kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara profesyonel bir şekilde uyulduğu takdirde ihtiyaçlarınız karşılanarak, şık mekanlar tasarlanmış olacaktır. Tamamen müşteri zevkleri dikkate alınarak hazırladığım iç mekan tasarımları, işletmenizi büyütmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede elde edeceğiniz kazanç da artış gösterecek ve hayallerinizdeki işletmeye sahip olabileceksiniz. Özellikle çevre koşulları üzerinde geniş çaplı analizler yapmaktayım.

Cafe iç mekan tasarımı için ilk olarak mevcut mimari projenizi incelemekteyim. Daha sonra mimari proje üzerinden yapacağım 3D çizimler ile tasarımı canlı hale getirmekteyim. 3 boyutlu görseller hazırlayarak cafe iç mekanını inşa sürecinden önce görebilmeni mümkündür. Bu sayede yapmak istediğiniz değişiklikleri kısa bir sürede yaparak tasarımı kolayca güncellemekteyim. Bitmiş halini görmeden hayata geçirilen projelerde geri dönüşü mümkün olmayan hatalar engellenmektedir.

Cafe iç mekan tasarımı; oturma planı, mutfak alanı, depo ve soğutma alanları, masa sandalye gibi dekor ürünleri, zemin tavan duvar tasarımları, iç mekan yalıtımı gibi birden fazla unsur göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Müşterileriniz ve çalışanlarınız için konforlu bir atmosfer yaratılmaktadır. Keyifli vakit geçirmek için tercih edilen bu gibi konsept mekanlarda kullanılacak her detayın fazlasıyla önemi bulunmaktadır.Cafe İç Mekan Tasarımı

Cafe Tasarımı Fiyatları

Cafe tasarımı fiyatları konusunda uçuk rakamlar ödemeden kaliteli hizmetler satın alabilirsiniz. Bu alanda vermekte olduğum hizmetlerin tümü için uygun ödeme seçenekleri sunmaktayım. Her detayın tasarımının önemli olduğu böyle bir konuda, profesyonel bir destek almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz klasik ve modern tarzlarda, dilerseniz talepleriniz doğrultusunda daha önce yapılmamış özgün tasarımlar yapmaktayım. Çalışmalarımı her bütçeye uygun olacak şekilde düşük maliyetlerle yürütmekteyim.

Cafe tasarımı fiyatları için mekanın metrekare hesabı için fiyat değişikliği olabilmektedir. Örneğin bir butik cafenin boyutu ve tasarım ihtiyaçları ile geniş alana sahip bahçeli cafenin tasarımı aynı olmamaktadır. Bu sebeple alan ve ihtiyaca göre şekillenen farklı fiyatlar verilmektedir. Bunun yanı sıra konsept cafelerin klasik tarzda tasarlanan cafelere kıyasla çok daha fazla detayları bulunmaktadır. Bu da bir nevi incelikli işçilik sayılmaktadır.

Cafe tasarım fiyatları konusunda mimari projeniz üzerinden fiyatlandırma verilmektedir. Proje dışında talepleriniz de göz önünde bulundurularak bir fiyat çıkartılmaktadır. Aynı zamanda 3D modelleme, 3D görselleştirme ve 3D animasyon sunumları hizmeti de vermekteyim. Tasarımların hayata geçirilmesinden önce üzerinde değişiklik yapılabilmesi için bu render çalışmaları son derece önem arz etmektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak ve fiyatlandırma bilgisi almak için bana ulaşabilirsiniz.

Cafe Bahçe Tasarımı

Cafe bahçe tasarımı dış mekan tasarımı kapsamında oluşturulmaktadır. Cafe bahçeleri genellikle müşterilerin en sık tercih ettikleri alanlardır. Bunun sebebi açık havada vakit geçirmenin çok daha keyif vermesi sayılabilir. Bahçe tasarımları yapılırken de bu unsur göz önünde bulundurulmalıdır. Müşterilerin keyifli zaman geçirebileceği, iç açıcı ve ferah atmosferler yaratılması oldukça önemlidir. Keyifli ortam yaratırken dikkate alınması gereken iki önemli husus vardır: Görsel zenginlik ve konfor.

Cafe bahçe tasarımı yaparken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer unsur, kullanılacak bahçe mobilyalarının dış mekana uygun malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Açık hava şartlarında herhangi bir olumsuzluk yaratmayacak malzemeler kullanılmalıdır. Bu mobilyalar, dekoratif anlamda da göze hitap eden estetik ve şık yapıda olmalıdır. Görsel açıdan zenginlik yaratırken konforlu olması gerektiği de unutulmamalıdır.

Cafe bahçe tasarımı için peyzaj da oldukça önemlidir. Kullanılacak dekoratif ürünler uygun alanlara yerleştirilerek şıklık tamamlanmalıdır. Bununla beraber isteğe bağlı olarak kullanılabilecek süs havuzu, doğal taş yollar, şemsiye ve salıncak gibi dekor ürünleri de ortamın havasını değiştiren önemli ürünlerdir. Cafe temasına aykırı olmayacak şekilde, bir bütün olarak etkileyicilik sağlayan bahçe tasarımları hazırlamaktayım.

Cafe Tasarım Planı

Cafe Bar Tasarımı

Cafe bar tasarımı yine konsept mekanlar için özenle çalışılması gereken tasarımlardır. Mekanınızın karakter sahibi bir mekan olması için kişisel zevklerinizi yansıtması gerekmektedir. Özellikle bar alanlarının farklı ve özgün temalarda tasarlanması çok önemlidir. Bunun için yalnızca lüks bir görüntüye ihtiyacınız yoktur. İhtiyaçları karşılayabilecek modern şekilde tasarlanmış salaş bar tasarımlarını da tercih edebilirsiniz.

Cafe bar tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri kullanılacak aydınlatmadır. Hafif loş ortamlar yaratmak için aydınlatmanın önemi büyüktür. Doğru ışıklandırma sistemleri kullanarak otantik bir hava yaratabilir, müşterilerinizin beğenebileceği farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız aksesuarlar sayesinde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Hayal gücüyle harmanlanan özgün cafe bar tasarımları için benimle iletişime geçebilirsiniz.